PrimeTel2 HD
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιαδολίδ – Εσπανιόλ (Ζ)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα – Βαλένθια (Ζ)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ράγιο Βαγιεκάνο – Αθλέτικ Μπιλμπάο (Ζ)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις – Ρεάλ Μαδρίτης (Ζ)
PrimeTel3 HD
17:30 Σούπερ Λιγκ: Λαμία – Άρης (Ζ)
19:30 Σούπερ Λιγκ: ΟΦΗ – ΑΕΚ (Ζ)
Cablenetsports1 HD
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Σεντ Τρούιντεν – Γκενκ (Ζ)
16:30 Πρωτάθλημα Cyta: Match Day/ εκπομπή (Ζ)
17:00 Πρωτάθλημα Cyta: Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Ομόνοα (Ζ)
19:00 Πρωτάθλημα Cyta: Match Day/ εκπομπή (Ζ)
Cablenetsports2 HD
16:00 Σούπερ Λιγκ: Ολυμπιακός – Λεβαδειακός (Ζ)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Γάνδη – Άντερλεχτ (Ζ)
00:15 Πρωτάθλημα Αργεντινής: Χουρακάν – Σαν Λορέντζο (Ζ)
Cablenetsports3 HD
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Βάαλβαϊκ – Αϊντχόφεν (Ζ)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ – Ναϊμέγκεν (Ζ)
Cytavision Sports1 HD (κανάλια 201/ 501)
11:00 Γυναικείο ποδόσφαιρο (Α’ Κατηγορία – 2η φάση): Ομόνοια – Απόλλων Ladies (Ζ)
18:00 Πρωτάθλημα Cyta: Ώρα για μπάλα/ εκπομπή (Ζ)
19:00 Πρωτάθλημα Cyta: Ακρίτας Χλώρακας – Δόξα Κατωκοπιάς (Ζ)
21:00 Goal n Roll: Αθλητική εκπομπή (Ζ)
Cytavision Sports2 HD (κανάλια 202/ 502)
12:00 Futsal (Παγκόσμιο Κύπελλο – προκριματικά): Κύπρος – Μολδαβία (Ζ)
Cytavision Sports3 HD (κανάλια 203/ 503)
16:00 Πρέμιερ Λιγκ: Νότιγχαμ Φόρεστ – Έβερτον (Ζ)
18:30 Πρέμιερ Λιγκ: Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Ζ)
Cytavision Sports4 HD (κανάλια 204/ 504)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπέτσια – Βερόνα (Ζ)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια – Σαλερνιτάνα (Ζ)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ – Λέτσε (Ζ)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα – Γιουβέντους (Ζ)
Cytavision Sports5 HD (κανάλια 205/ 505)
16:00 ΟΠΑΠ Μπάσκετ Λιγκ: Κεραυνός – ΑΠΟΕΛ (Ζ)
Cytavision Sports6 HD (κανάλια 206/ 506)
17:00 Φόρμουλα 1 (Παγκόσμιο Πρωτάθλημα): Γκραν Πρι Μπαχρέιν (Ζ)
Cytavision Sports7 HD (κανάλια 207/ 507)
14:30 Ιππόδρομος: 19η ιπποδρομιακή συνάντηση (Ζ)
22:30 Μπάσκετ (ΝΒΑ): Λος Άντζελες Λέικερς – Γκόλτεν Στέιτ Γουόριορς (Ζ)
Novasports Start
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λεβερκούζεν-Χέρτα Βερολίνου (Ζ)
00:30 Τένις (τουρνουά WTA 250): Μεξικό/ τελικός (Ζ)
Novasports Prime
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τρουά – Μονακό (Ζ)
17:00 Σούπερ Λιγκ: ΠΑΣ Γιάννινα – Βόλος (Ζ)
19:00 Η ώρα των πρωταθλητών: Εκπομπή (Ζ)
20:30 Σούπερ Λιγκ: ΠΑΟΚ – Ιωνικός (Ζ)
22:30 Η ώρα των πρωταθλητών: Εκπομπή (Ζ)
Novasports2
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν – Λοριάν (Ζ)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν – Μαρσέιγ (Ζ)
Novasports3
14:30 Γερμανία (Β’ Κατηγορία): Γκρόιτερ Φιρτ – Αννόβερο (Ζ)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Ζ)
Novasports6
16:00 Ιταλια (Β’ Κατηγορία): Κόμο – Μόντενα (Ζ)
22:00 Τένις (τουρνουά WTA 250): ΗΠΑ/ τελικός (Ζ)