Ακόμα μια καλή εμφάνιση από το ΑΠΟΕΛ που συνοδεύτηκε με 4αρα πάνω στην ”αιώνια” αντίπαλο.
Οι ποδοσφαιριστές του Σωφρόνη Αυγουστή απέδειξαν ακόμα μια φορά ότι μπορούν να διεκδικήσουν τον τίτλο.
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (20/4) είναι:
Cytavision Sports1 HD
16:30 Β’ Κατηγορία (πλέι οφ): Ομόνοια 29ης Μαΐου – Ομόνοια Αραδίππου (Ζ)
18:50 Πρωτάθλημα CYTA: Ώρα για μπάλα (Ζ)
19:30 Πρωτάθλημα CYTA: Απόλλων – ΑΕΛ (Ζ)
21:30 Πρωτάθλημα CYTA: Ώρα για μπάλα (Ζ)
Cytavision Sports2 HD
18:20 Πρωτάθλημα CYTA: Ώρα για μπάλα (Ζ)
19:00 Πρωτάθλημα CYTA: ΑΕΖ Ζακακίου – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών (Ζ)
21:00 Πρωτάθλημα CYTA: Ώρα για μπάλα (Ζ)
Cytavision Sports3 HD
17:15 Πρέμιερ Λιγκ: Λούτον – Μπρέντφορντ (Ζ)
19:15 Κύπελλο Αγγλίας (ημιτελική φάση): Μάντσεστερ Σίτι – Τσέλσι (Ζ)
Cytavision Sports4 HD
17:00 Πρέμιερ Λιγκ: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπέρνλι (Ζ)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Έμπολι – Νάπολι (Ζ)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Βερόνα – Ουντινέζε (Ζ)
Cytavision Sports5 HD
14:30 Τένις (τουρνουά ATP 500): Βαρκελώνη/ 1ος ημιτελικός (Ζ)
17:00 Τένις (τουρνουά ATP 500): Βαρκελώνη/ 2ος ημιτελικός (Ζ)
Cytavision Sports6 HD
10:00 Φόρμουλα 1 (Παγκόσμιο Πρωτάθλημα): Γκραν Πρι Κίνας (Ζ)
18:00 Αγώνας αυτοκινήτου (Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WRC): Ράλι Κροατίας/ 2η ειδική διαδρομή (Ζ)
21:30 Πρέμιερ Λιγκ: Γουλβς – Άρσεναλ (Ζ)
Cytavision Sports7 HD
11:00 Αγώνας αυτοκινήτου (Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WRC): Ράλι Κροατίας/ 1η ειδική διαδρομή (Ζ)
14:30 Τένις (τουρνουά ATP 250): Μόναχο/ 1ος ημιτελικός (Ζ)
16:30 Τένις (τουρνουά ATP 250): Μόναχο/ 2ος ημιτελικός (Ζ)
PrimeTel2 HD
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα Βίγκο – Λας Πάλμας (Ζ)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο – Οσασούνα (Ζ)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια – Μπέτις (Ζ)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χιρόνα – Κάντιθ (Ζ)
PrimeTel3 HD
18:30 Σούπερ Λιγκ (πλέι άουτ): ΟΦΗ – Βόλος (Ζ)
Cablenetsports1 HD
14:40 Πρωτάθλημα Νέων (Κ-19) Cablenet: Pre Game (Ζ)
15:00 Πρωτάθλημα Νέων (Κ-19) Cablenet: Πάφος FC – Απόλλων (Ζ)
17:00 Πρωτάθλημα Νέων (Κ-19) Cablenet: Post Game (Ζ)
Cablenetsports2 HD
14:30 Αγγλία (Τσάμπιονσιπ): Λέστερ – Γουέστ Μπρομ (Ζ)
17:00 Αγγλία (Τσάμπιονσιπ): Γουότφορντ – Χαλ (Ζ)
19:15 Αγγλία (Τσάμπιονσιπ): Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς – Πρέστον (Ζ)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα: Γκενκ – Άντερλεχτ (Ζ)
Cablenetsports3 HD
14:30 Κύπελλο Σκωτίας (ημιτελική φάση): Αμπερτίν – Σέλτικ (Ζ)
21:45 Μπάσκετ (ισπανικό πρωτάθλημα): Μπαρτσελόνα – Μούρθια (Ζ)
Novasports StartHD
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία – Ντάρμσταντ (Ζ)
Novasports PrimeHD
21:45 Η ώρα των πρωταθλητών: Εκπομπή (Ζ)
Novasports2HD
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ – Μπόχουμ (Ζ)
19:30 Σούπερ Λιγκ (πλέι άουτ): Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός (Ζ)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς – Κλερμόν (Ζ)
Novasports3HD
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ – Γκλάντμπαχ (Ζ)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου (Ζ)
Novasports4HD
21:30 Γερμανία (Β’ Κατηγορία): Αμβούργο – Χόλσταϊν Κίελ (Ζ)
Novasports5HD
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χάιντενχαϊμ – Λειψία (Ζ)
Novasports6HD
15:00 Τένις (τουρνουά WTA 500): Στουτγκάρδη/ 6η μέρα (Ζ)
NovasportsExtra1HD
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ – Ρεν (Ζ)
NovasportsExtra2HD
16:00 Τένις (τουρνουά WTA 250): Γαλλία/ 6η μέρα (Ζ)
Ακόμα μια καλή εμφάνιση από το ΑΠΟΕΛ που συνοδεύτηκε με 4αρα πάνω στην ”αιώνια” αντίπαλο.
Οι ποδοσφαιριστές του Σωφρόνη Αυγουστή απέδειξαν ακόμα μια φορά ότι μπορούν να διεκδικήσουν τον τίτλο.