Α.Ε. Σιάς (Α. Χατζηγεωργίου): Τρύφωνος (Τ), Παττίχης, Πάρπας, Λαμπής, Σπαρσής, Κυριάκου, Δημητριάδης, Χαραλάμπους, Ιωάννου, Ηλιάδης, Ζιττής

Στον πάγκο: Ζένιου, Πάρπας, Κολοκασίδης, Νεοφύτου Νικ., Νεοφύτου Νεο., Καθητζιώτης, Σταυρίδης, Μιχαήλ.

ΑΟΛ Λακατάμιας (Ο. Παναγίδης) : Σωτηρίου (Τ), Αλεξάνδρου, Φέσσας, Πέτσας, De Souza, Χαραλάμπους, Βενιζέλου, Πετρίδης, Σάββα, Ττάκκας, Σταύρου.

Στον πάγκο: Νικολάου, Κουρουφέξης, Παγκράτης, Frenkel, Θεοφάνους, Στάυρου,Θεοδώρου, Μαυρόπετρος, Παπαχριστοφή.

Έναρξη αγώνα!

4’/ ΓΚΟΛ για την ομάδα της Α.Ε. Σίάς! Σκόρερ ο Χαραλάμπους!

13′ Ελαφρώς καλύτερη η Α.Ε. Σιάς στο πρώτο δεκάλεπτο.

15’/ Μεγάλη ευκαιρία για την ομάδα της Σιάς με τον Σωτηρίου να κάνει πολύ σημαντική επέμβαση!

19’/ Πρώτη τελική του ΑΟΛ Λακατάμιας στην εστία, χλιαρό το σούτ με τον Τρύφωνος να μαζέυει εύκολα.

23’/ Μικρή διακοπή για να δροσιστούν οι δύο ομάδες!

25’/ Κερδίζει κατοχή και μέτρα ο ΑΟΛ στα τελευταία λεπτά.

27’/ Πρώτη κίτρινη κάρτα στον αγώνα για τον Χαραλάμπους, τον σκόρερ της ομάδας της Σιάς!

30’/ Μεγάλη ευκαιρία απο τον Ζιττή, χάνει την ευκαιρία η Α.Ε. Σιάς να διπλασιάσει τα γκολ της.

32’/ Ωραία σέντρα-σουτ απο τον Χαραλάμπους, αποκρούει εντυπωσιακά ο Σωτηρίου σε κόρνερ!

35’/ Η ομάδα της Α.Ε. Σιάς ανεβάζει στροφές και ψάχνει επίμονα ένα δεύτερο γκολ.

41’/ Ο ΑΟΛ προσπαθεί να πάρει μέτρα και να απειλήσει, όμως η άμυνα της Σιάς κρατά πολύ καλά.

The post LIVE: Α.Ε. Σιάς – ΑΟΛ Λακατάμιας appeared first on ΠΟΕΛ.