HomeΒ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΔόξαΔόξα Κατωκοπιάς : Τα όσα είπε ο Γιώργος Πετράκη

Δόξα Κατωκοπιάς : Τα όσα είπε ο Γιώργος Πετράκη

Διαβάστε πιο κάτω αναλυτικά τις δηλώσεις που έκανε ο προπονητής της Δόξας μετά το τέλος του αγώνα με την Νέα Σαλαμίνα.

“Συγχαρητήρια στον αντίπαλο για τη νίκη. Η εικόνα του α’ ημιχρόνου δεν μπορεί να… Μας στεναχωρεί πάρα πολύ διότι η εικόνα που είχαμε στο α’ ημίχρονο μας βρίσκει με 3-0 πίσω στο σκορ. Πληγωνόμαστε από δύο στατικές φάσεις, το οποίο είναι κάτι το οποίο δουλεύουμε πολύ. Θα συνεχίσουμε να το βελτιώνουμε. Κάναμε μεγάλη προσπάθεια, φτάσαμε πολλές φορές στην περιοχή του αντιπάλου σε σχέση με προηγούμενα παιχνίδια και παρόλα αυτά βρεθήκαμε να χάνουμε με 3-0 στο σκορ. Σίγουρα αυτό μας επηρέασε. Στο β’ ημίχρονο η ομάδα προσπάθησε πολύ, έκανε ευκαιρίες, για να σκοράρει αλλά δεν ήρθε το γκολ. Θα δώσω συγχαρητήρια στους παίκτες μου, για την προσπάθεια και την νοοτροπία μέχρι το 90′. Δεν είναι το αποτέλεσμα που θέλουμε, μας στεναχωρεί αυτό. Κοιτάζουμε την επόμενη μέρα, έχουμε παιχνίδι την Πέμπτη με την Καρμιώτισσα”.